ALV & BBQ 2022

Geplaatst op 04-05-2022  -  Categorie: Algemeen

De jaarlijkse ALV & BBQ van onze Vereniging staat dit jaar gepland op vrijdag 23 september. Omdat onze Vereniging dit jaar 10 jaar bestaat zal deze editie extra feestelijk aangekleed worden. Hoe het programma er precies uit komt te zien wordt nog over nagedacht. Houdt u dus vooral uw agenda deze dag vrij. Zodra er meer informatie bekend is zal dit via een nieuwsbrief en onze Facebook pagina gecommuniceerd worden.


Agenda

SEP
23
Algemene Ledenvergadering en BBQ

Evenement | 13:00 - 19:00 | Bernhardkazerne Amersfoort

I.v.m. het 10-jarig bestaan van de Vereniging RHPO wordt deze editie van de ALV & BBQ extra aange...

 
Voor het weergeven van de Facebook widget dient u de 'overige cookies' te accepteren via uw cookie instellingen.
 

 

Filmbeelden 42 Tkbat RHPO